Co prawda do lata zostało jeszcze kilkanaście dni, jednak ostatnio temperatury są iście wakacyjne. Ponieważ urlop trwa krócej niż kalendarzowe lato, podpowiemy co ubrać w upalne dni, aby poczuć się komfortowo w każdej sytuacji, nawet w trzydziestostopniowym upale.

Znasz to uczucie, kiedy żar leje się z nieba, a Ty nie masz możliwości udać się na plażę? Chyba towarzyszy ono każdemu, kto podczas takich temperatur nie może pozwolić sobie na odrobinę relaksu. Oprócz systematycznego nawadniania organizmu oraz prawidłowej higieny, warto zadbać o odpowiedni ubiór.

Zatem co ubrać w upalne dni?

Zdecydowane NIE mówimy tak uwielbianej przez większość czerni. W gorące dni postaw na jasne i przewiewne ubrania, które pozwolą Ci poczuć się świeżo. Doskonałym rozwiązaniem jest wiskoza, pozwala skórze oddychać i należy do bardzo higienicznych włókien.

Postaw na sukienkę! (np. )

Zadbaj, aby Twoja garderoba obfitowała w dużą ilość sukienek i spódnic, które w takie dni są zdecydowanie bardziej korzystnym rozwiązaniem niż spodnie. Świetnie sprawdzą się również popularne od kilku sezonów kombinezony, zarówno te z długą jak i krótką nogawką.

Możliwości jest wiele. Tak naprawdę wystarczy kilka “perełek”, aby móc codziennie cieszyć się jakąś ciekawą stylizacją. Pamiętaj, odpowiednio dobrane dodatki to połowa sukcesu. W wielu sytuacjach to “one” robią robotę. Lato rządzi się swoimi prawami. Moda jest zdecydowanie bardziej otwarta na różne szaleństwa, a dopasowane ubrania pozwalają wyrazić siebie. Im ciekawiej, tym lepiej.
W upalne dni zadbaj także o skórę i chroń głowę. Na ciało stosuj kremy z filtrem, noś okulary przeciwsłoneczne, a na głowę załóż super modne od kilku sezonów kapelusze. W połączeniu z długą sukienką stworzysz udaną stylizację! Trzymając się tych zaleceń z pewnością nie będziemy mieli już problemów z tym, w co ubrać się w upalne dni.

Duży wybór letnich sukienek znajdziesz tu!