Zastanawiasz się czym jest outlet online a do tego jesteś fanką oryginalnej i niepowtarzalnej odzieży? Masz swój styl i nie wymieniasz garderoby co sezon? Interesuje Cię niepowtarzalne wzornictwo i ciuchy inne niż wszystkie prezentowane w witrynach sieciówek? Znasz wartość odzieży dobrej jakości, ale nie lubisz przepłacać?

No właśnie! Witamy w naszym świecie – mody i klasy, tej ponadczasowej, umiejętnie komponowanej z rzeczy kreatywnych skandynawskich (i nie tylko) projektantów. Rzeczy innych niż wszystkie, w sklepie innym niż wszystkie, umożliwiającym wygodne i tanie zakupy online.

Każda magia ma swoją cenę, ale u nas zapłacisz za nią mniej – przekonaj się!

  • Po pierwsze – online kupujesz, kiedy chcesz (a nie kiedy sklep jest otwarty), bez dojazdów, stania w korkach, szukania wolnych miejsc parkingowych i przemierzania przedmieść w poszukiwaniu centrów handlowych z outletami. Niewysokie koszty dostawy (lub darmowa dostawa przy wyższej kwocie zakupów) na pewno zrekompensują czas, który tracisz na zakupach w centrach handlowych pod miastem.
  • Po drugie – wygodnie, ze swojej kanapy lub fotela oglądasz nasze propozycje, filtrujesz, dobierasz fasony, wzory i kategorie. Oprócz rozmiarów podajemy również wymiary rzeczy tak, byś mogła dokładnie dobrać rozmiar i sprawdzić dopasowanie odzieży. Zakupy robisz w dowolnym czasie i nastroju, nie potrzebujesz wolnego dnia, by zapoznać się z nowinkami. Zachęcamy przy tym do zapisania się do newslettera, dzięki któremu nie przegapisz okazji i promocji i jako pierwsza dowiesz się o nowościach w sklepie. Z racji krótkich serii warto trzymać rękę na pulsie i szybko sprawdzać nowości.
  • Po trzecie – gdy odbierzesz paczkę i sprawdzisz swoje zakupy (czy ta kwiecista bluzka będzie pasować do zieleni ulubionej spódnicy?!) i okaże się, że jednak rozmiar nie będzie Ci leżał albo uznasz, że wybrana rzecz do Ciebie nie pasuje, możesz w ciągu 14 dni dokonać zwrotu , a my oddamy Ci pieniądze. Bezpieczeństwo zakupów online gwarantowane. W razie czego sprawdź nasz regulamin.

Wiemy, że zakupy w outlecie online kochają nawet największe fanki centrów handlowych: niskie ceny, szybka dostawa, możliwość zwrotu, polowanie na okazje i pojedyncze sztuki odzieży, takiej, której nikt z Twojego otoczenia nie będzie miał – to kluczowe zalety zakupów online dla nowoczesnych dziewczyn i kobiet. A Ty wyróżnisz się oryginalnością i wyjątkowym stylem!

Chyba nie musimy Cię przekonywać, że wbutiq.pl jest po prostu dla Ciebie.