Nasz outlet

Właśnie tak możesz teraz kupować odzież dla siebie. Oryginalną, markową, nową, bez wad. Odzież wykonaną z materiałów wysokiej jakości, w przeróżnych rodzajach tkanin oraz dzianin – zwiewnych, dających uczucie komfortu, przyjemnych dla ciała a do tego z bardzo ciekawym i modnym wzornictwem.

W Butiq to internetowy butik z kolekcja outletową, czyli końcówkami serii, odzieżą z minionej kolekcji lub partii ubrań będącymi próbkami – tzw. sample. W ofercie znajdziesz również sztuki odzieży aktualnych kolekcji, które dopiero wyszły od projektantów. Oczywiście wszystko w dużo niższej cenie. W ofercie posiadamy odzież pierwszego gatunku z przeróżnymi fasonami. Oryginalnie – pod każdym względem. Bez wychodzenia z domu, bez szukania outletów na mieście lub przemierzania wielkomiejskich przedmieść w poszukiwaniu centrów outletowych możesz się zaopatrzyć w ulubioną odzież. U nas niskie ceny masz cały czas, a do tego urządzamy cyklicznie promocje i wyprzedaże. Bo po co przepłacać!

Kupuj wygodnie online ze sprawną dostawą i zgodnie z przysługującym Ci prawem do zwrotu (często utrudnionym w sklepach stacjonarnych). Łatwiej i piękniej być nie może!

Urozmaicona oferta dla wymagających

W naszej ofercie znajdziesz mix atrakcyjnych marek: od tych powszechniejszych aż po marki premium. Różnorodnie ubierzesz się na wiele okazji: na co dzień, do pracy bądź na imprezę. Znajdziesz też kreacje wieczorowe i ubrania na specjalne okazje. Sukienki, spódnice, bluzki, swetry, kardigany i koszule, żakiety, spodnie i szorty. W różnych kolorach i różnych rozmiarach (S-XL). Bardzo urozmaicone i w krótkich seriach – jak to w outlecie. Ubierając się u nas, masz nikłą szansę na to, że spotkasz swojego ubraniowego sobowtóra – nasze marki, a co za tym idzie odzież, są znacznie mniej rozpowszechnione niż to, co widzisz na co dzień na polskich ulicach. A do tego są znacznie tańsze!

Zobacz i kup!